EMI Filter 6A 10A 20A CW4L2-10A-S Single Phase AC110/220V(CW4L2-10A-S)
★★★★★ 4.8 38 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by brainrx-tw.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Electromagnetic Interference Filters
  • EMI Filter 6A 10A 20A CW4L2-10A-S Single Phase AC110/220V
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer AKPZKYYWN
Item model number AKPZKYYWN
Batteries required No
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
38 ratings | 16 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (33)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (4)